درباره ما

 

اعتبار ما تجربه ای به وسعت نیم قرن

 

 

الکترو عبدی بابیش از 30 سال سابقه در زمینه واردات و صادرات و تجارت بین المللی فعالیت دارد. زمینه فعالیت این کمپانی: ملزومات برق قدرت , جعبه تقسیم های پلاستیکی ای بی اس و فلزی واتر پروف , ضد انفجار و ترانکینگ و تجهیزات انفورماتیک و شبکه و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی اعم از مشاوره , اجرای پروژه های تخصصی انفورماتیک و شبکه افتخار دارد با بهره گیری از متخصصین برجسته , مجرب و شصت تیم اجرایی و دارای 32 نمایندگی در سطح استان ها و شهرستان ها با همکاری معتبر ترین کمپانی های اروپایی و اطلاعات به روز ، مشغول انجام خدمت رسانی به شرکت های دولتی و خصوصی میهن عزیزمان می باشد. تمامی محصولات عرضه شده توسط این شرکت با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه اروپایی و دارای استاندارد CE با بالاترین تکنولوژی روزدنیا تولید میشود.

امروزه بسیاری از شرکت های معتبر داخلی از تجهیزات وارداتی الکترو عبدی به طور مستمر استفاده نموده و از مرغوبیت , کیفیت , ظرافت , قیمت و تحویل فوری ابراز رضایت نموده اند. جهت کسب اطلاعات تکمیلی با تیم متخصصین ما تماس بگیرید.

شایان ذکر است

1.قیمت کلیه محصولات عرضه شده در سر تا سر ایران یکسان می باشد.

2.تابلو و جعبه تقسیم های عرضه شده 100% ای بی اس با مشارکت کشور اسپانیا و ترکیه با نظارت کامل این کمپانی تولید و وارد عرصه صنعت برق ایران می شود.

 

هدف ما تسریع در اجرا و ارتقا سطح خدمات

 

 

 

 

 

تاریخچه اشنایدر
 

درباره ما

الکترو عبدی بابیش از 30 سال سابقه در زمینه واردات , صادرات ترانکینگ و تجهیزات انفورماتیک و همچنین ارائه خدمات مشاوره و اجرایه پروژه های تخصصی انفورماتیک و شبکه افتخار دارد با بهره گیری از متخصصین برجسته , مجرب و شصت تیم اجرایی با همکاری معتبر ترین کمپانی های اروپایی و اطلاعات به روز ، آمادگی خود را جهت خدمت رسانی به شرکت های دولتی و خصوصی میهن عزیزمان را اعلام می دارد. تمامی محصولات عرضه شده این شرکت با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه اروپایی و دارای استاندارد CE با بالاترین تکنولوژی روزدنیا تولید میشود.

تلفکس: 6-33992185_33957842_33936557_33957842

تابلو برق-تابلو برق پلاستیکی-تابلو برق ای بی اس-تابلو برق پلاستیم-تابلو-تابلو ورلد پلاست-تابلو با درب شفاف-تابلو با درب مات-ترانک-ترانک اشنایدر-ترانک پی کا اس-کانال-کانال اشنایدر-کانال پی کا اس-مینی ترانک-تابلو برق-تابلو برق پلاستیکی-تابلو برق ای بی اس-تابلو برق پلاستیم-تابلو-تابلو ورلد پلاست-تابلو با درب شفاف-تابلو با درب مات-جعبه تقسیم-جعبه کارگاهی-تقسیم-جعبه تقسیم پلاستیکی-کابل شبکه-کابل اشنایدر-کابل کت 6-کانال کفی-کانال کف خواب-گرده ماهی

وضعیت آماری کاربران

  • Active Guests0
  • Active Registered0
  • Unique Visits Today115
  • Unique Visits Yesterday99
  • Visits This Week355
  • Visits Previous Week427