×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 608

درباره اشنایدر

از سال 1836 تا به امروز اشنایدر الکتریک خود را به متخصص جهانی در مدیریت انرژی تبدیل کرده است. اشنایدر با کار در صنایع فولاد، ماشین الات سنگین و کشتی سازی شروع کرده و سپس آن را به بخش برق و مدیریت اتوماسیون تغییر داد. 

قرن نوزدهم:

1836: برادران اشنایدر ریخته گری کروز را احداث کردند و دو سال بعد اشنایدر را تاسیس کردند(در فرانسه)

1891: پس از تبدیل شدن به یک متخصص تسلیحات، اشنایدر خود را به سمت بازار برق در حال ظهور روانه کرد.

نیمه ی اول قرن بیستم:

1919: نصب و راه اندازی اشنایدر در آلمان و اروپای شرقی از طریق اتحادیه های صنعتی و مالی اروپا (EIFU). در سال های بعد، اشنایدر همکاری خود را با وستینگ هاوس(WESTING HOUSE)  یک گروه بزرگ بین المللی الکتریکی آغاز کرد. این گروه فعالیت خود را در ساخت موتورهای الکتریکی، تجهیزات الکتریکی برای نیروگاه های برق و لوکوموتیو الکتریکی وسعت داد.

پس از جنگ: 

اشنایدر به تدریج ساخت جنگ افزار را رها کرد و به سمت ساخت و ساز صنعت آهن و فولاد و برق روی آورد. این شرکت به طور کامل به منظور تنوع بخشیدن و گشودن مسیرهای نو در بازار، تجدید سازمان یافت. جهت تاکید در زمینه فعالیت اشنایدر در بخش برق و الکتریک نام کمپانی در ماه May در سال 1999 به اشنایدر الکتریک تغییر یافت.

 

 

درباره ما

الکترو عبدی بابیش از 30 سال سابقه در زمینه واردات , صادرات ترانکینگ و تجهیزات انفورماتیک و همچنین ارائه خدمات مشاوره و اجرایه پروژه های تخصصی انفورماتیک و شبکه افتخار دارد با بهره گیری از متخصصین برجسته , مجرب و شصت تیم اجرایی با همکاری معتبر ترین کمپانی های اروپایی و اطلاعات به روز ، آمادگی خود را جهت خدمت رسانی به شرکت های دولتی و خصوصی میهن عزیزمان را اعلام می دارد. تمامی محصولات عرضه شده این شرکت با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه اروپایی و دارای استاندارد CE با بالاترین تکنولوژی روزدنیا تولید میشود.

تلفکس: 6-33992185_33957842_33936557_33957842

تابلو برق-تابلو برق پلاستیکی-تابلو برق ای بی اس-تابلو برق پلاستیم-تابلو-تابلو ورلد پلاست-تابلو با درب شفاف-تابلو با درب مات-ترانک-ترانک اشنایدر-ترانک پی کا اس-کانال-کانال اشنایدر-کانال پی کا اس-مینی ترانک-تابلو برق-تابلو برق پلاستیکی-تابلو برق ای بی اس-تابلو برق پلاستیم-تابلو-تابلو ورلد پلاست-تابلو با درب شفاف-تابلو با درب مات-جعبه تقسیم-جعبه کارگاهی-تقسیم-جعبه تقسیم پلاستیکی-کابل شبکه-کابل اشنایدر-کابل کت 6-کانال کفی-کانال کف خواب-گرده ماهی

وضعیت آماری کاربران

  • Active Guests0
  • Active Registered0
  • Unique Visits Today115
  • Unique Visits Yesterday96
  • Visits This Week354
  • Visits Previous Week427