مینی ترانک اشنایدر

مینی ترانک اشنایدر یا همان پی کا اس

مینی ترانک ها در 4 تا سایز موجود می باشد اعم از

1.مینی ترانک 21x12 که یک مینی ترانک ظریف می باشد و برای کارهای سبک سیم کشی انجام می شود این مینی ترانک نیز دارای تمامی زاویه ها می باشد .

2.مینی ترانک 40x17 این مینی ترانک دارایه دو جداره جدا از هم می باشد و به راحتی می توان برای سیم کشی های مدرن از این نوع مینی ترانک استفاده کرد این مینی ترانک نیز دارای تمامی زاویه ها می باشد .

3.مینی ترانک 60x21 این مینی ترانک دارای سه جداره جدا از هم می باشد و به راحتی می توان برای سیم کشی های مدرن از این نوع مینی ترانک استفاده کرد این مینی ترانک نیز دارای تمامی زاویه ها می باشد .

4.مینی ترانک 74x21 این مینی ترانک دارای سه جداره جدا از هم می باشد و به راحتی می توان برای سیم کشی های مدرن از این نوع مینی ترانک استفاده کرد این مینی ترانک نیز دارای تمامی زاویه ها می باشد .

در تمامی این مینی ترانک ها با قرار دادن قاب های مخصوص در بالای هر کدام می توان کلید پریز شبکه با تلفن در انها جا داد قاب های مخصوص تکی دوتایی و سه تایی می باشند.

همچنین این مینی ترانک ها مناسب جهت استفاده در ساختمان های تجاری و مسکونی می باشند.

مینی ترانک-مینی ترانک اشنایدر-مینی ترانک پی کا اس-ترانک اشنایدر-ترانک پی کا اس-ترانک-کانال-کانال اشنایدر-کانال پی کا اس-ترانک-ترانک اشنایدر-ترانک پی کا اس-کانال-کانال اشنایدر-کانال پی کا اس-مینی ترانک-تابلو برق-تابلو برق پلاستیکی-تابلو برق ای بی اس-تابلو برق پلاستیم-تابلو-تابلو ورلد پلاست-تابلو با درب شفاف-تابلو با درب مات-جعبه تقسیم-جعبه کارگاهی-تقسیم-جعبه تقسیم پلاستیکی-کابل شبکه-کابل اشنایدر-کابل کت 6-تابلو برق تابلو برق پلاستیکی تابلو برق ای بی اس تابلو برق پلاستیم تابلو تابلو ورلد پلاست تابلو با درب شفاف تابلو با درب مات ترانک ترانک اشنایدر ترانک پی کا اس کانال کانال اشنایدر کانال پی کا اس مینی ترانک تابلو برق تابلو برق پلاستیکی تابلو برق ای بی اس تابلو برق پلاستیم تابلو تابلو ورلد پلاست تابلو با درب شفاف تابلو با درب مات جعبه تقسیم جعبه کارگاهی تقسیم جعبه تقسیم پلاستیکی کابل شبکه کابل اشنایدر کابل کت 6 کانال کفی کانال کف خواب گرده ماهی

درباره ما

الکترو عبدی بابیش از 30 سال سابقه در زمینه واردات , صادرات ترانکینگ و تجهیزات انفورماتیک و همچنین ارائه خدمات مشاوره و اجرایه پروژه های تخصصی انفورماتیک و شبکه افتخار دارد با بهره گیری از متخصصین برجسته , مجرب و شصت تیم اجرایی با همکاری معتبر ترین کمپانی های اروپایی و اطلاعات به روز ، آمادگی خود را جهت خدمت رسانی به شرکت های دولتی و خصوصی میهن عزیزمان را اعلام می دارد. تمامی محصولات عرضه شده این شرکت با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه اروپایی و دارای استاندارد CE با بالاترین تکنولوژی روزدنیا تولید میشود.

تلفکس: 6-33992185_33957842_33936557_33957842

تابلو برق-تابلو برق پلاستیکی-تابلو برق ای بی اس-تابلو برق پلاستیم-تابلو-تابلو ورلد پلاست-تابلو با درب شفاف-تابلو با درب مات-ترانک-ترانک اشنایدر-ترانک پی کا اس-کانال-کانال اشنایدر-کانال پی کا اس-مینی ترانک-تابلو برق-تابلو برق پلاستیکی-تابلو برق ای بی اس-تابلو برق پلاستیم-تابلو-تابلو ورلد پلاست-تابلو با درب شفاف-تابلو با درب مات-جعبه تقسیم-جعبه کارگاهی-تقسیم-جعبه تقسیم پلاستیکی-کابل شبکه-کابل اشنایدر-کابل کت 6-کانال کفی-کانال کف خواب-گرده ماهی

وضعیت آماری کاربران

  • Active Guests0
  • Active Registered0
  • Unique Visits Today109
  • Unique Visits Yesterday101
  • Visits This Week350
  • Visits Previous Week429