پیام مدیر عامل

 

پیام مدیر عامل

طرح جدید برای فروش
گامی بیشتر برای تجهیز و تامین
با توجه به سابقه طولانی الکتروعبدی در زمینه تجارت بین المللی و اعتقاد دست اندرکاران این مجموعه در دستیابی به موفقیت روزافزون و بهتر در قالب کار تیمی، و لذا به علت کثرت کار و توانمندی پاسخگویی به مشتریان، تصمیم جدیدی اتخاذ می نماییم. در این راستا حضور این گروه و تیم های وابسته به این گروه در تجهیز و تامین نیازهای مشتریان و جلب رضایت آنها از اهداف اصلی و از اولویت کارهای انجام شده می باشد. شایان ذکر است این مجموعه توانسته است قیمت تابلوهای ورلدپلاست و تجهیزات شبکه اشنایدر را به نحو احسن ثابت و یکنواخت نگه دارد و ظرافت و زیبایی کالای تولید شده قابل مشاهده و کیفیت آن نیز قابل ارائه به همراه آنالیز آن می باشد. تلاش مجموعه ی الکترو عبدی ارائه ی محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان گرامی می باشد و می توان گفت محصولات وارداتی این مجموعه با بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه غیرقابل اشتعال و با نظارت مستقیم مجموعه الکتروعبدی تولید و عرضه می شود.
با سپاس
حسین عبدیل زاده

درباره ما

الکترو عبدی بابیش از 30 سال سابقه در زمینه واردات , صادرات ترانکینگ و تجهیزات انفورماتیک و همچنین ارائه خدمات مشاوره و اجرایه پروژه های تخصصی انفورماتیک و شبکه افتخار دارد با بهره گیری از متخصصین برجسته , مجرب و شصت تیم اجرایی با همکاری معتبر ترین کمپانی های اروپایی و اطلاعات به روز ، آمادگی خود را جهت خدمت رسانی به شرکت های دولتی و خصوصی میهن عزیزمان را اعلام می دارد. تمامی محصولات عرضه شده این شرکت با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه اروپایی و دارای استاندارد CE با بالاترین تکنولوژی روزدنیا تولید میشود.

تلفکس: 6-33992185_33957842_33936557_33957842

تابلو برق-تابلو برق پلاستیکی-تابلو برق ای بی اس-تابلو برق پلاستیم-تابلو-تابلو ورلد پلاست-تابلو با درب شفاف-تابلو با درب مات-ترانک-ترانک اشنایدر-ترانک پی کا اس-کانال-کانال اشنایدر-کانال پی کا اس-مینی ترانک-تابلو برق-تابلو برق پلاستیکی-تابلو برق ای بی اس-تابلو برق پلاستیم-تابلو-تابلو ورلد پلاست-تابلو با درب شفاف-تابلو با درب مات-جعبه تقسیم-جعبه کارگاهی-تقسیم-جعبه تقسیم پلاستیکی-کابل شبکه-کابل اشنایدر-کابل کت 6-کانال کفی-کانال کف خواب-گرده ماهی

وضعیت آماری کاربران

  • Active Guests0
  • Active Registered0
  • Unique Visits Today115
  • Unique Visits Yesterday96
  • Visits This Week355
  • Visits Previous Week427